Розрядок проведення Хресних ходів у Великий Піст
Від Вівторок, 12 Березень 2019
До П’ятниця, 26 Квітень 2019

Пт.

 

22.03

19

Білоголови – 16.00  о.Савків В.

Воля – 16.00  о. Влох Є.

Сб.

 

23.03

19

В.Бірки – 16.00 о.Брегін  

Плісняни – 16.00  о.Кобильник

Заздрість – 16.00  о.Гавришко

Ценів – 16.00 о.Римар

Нд.

2*

24.03

19

Бережани –  17.00 Владика Теодор

Золотники – 17.00 о. В. Топоровський

Буцнів – 17.00 Митрополит Василій

М.Ходачків – 17.00 о. Пастух М.

Залозецький

Збаразький

Ср.

27.03

19

м. Хмельницький – 18.00. о.А. Венгер

 

Пт.

29.03

19

Зборів – 16.00 вл.Теодор

Мильно – 16.00 о.Барна В. 

Іванівка – 16.00 о.Порохонько

 

Сб.

30.03

19

Серетець – 16.00  о.Кобильник

Данилівці – 16.00 о. Харишин

Зеленче – 16.00 о. Довгошия

Ладичин – 16.00 о.Козак В.

Нд.

3*

31.03

19

Козова – 17.00  Владика Теодор 

Волочиськ – 17.00  о.Говера А.

Підволочиськ – 17.00  о.Гавришко Б.

В.Березовиця – 17.00  о.Січкарик І.

 

Збаразький

Козівський

Ср.

3.04

19

Гаї за Рудою  -  18.00. о.І. Шварчовський

 

Пт.

 

5.04

19

Мшанець (Збор.) -16.00  о.Дутчак Р.

Ланівці – 16.00  о.Римар 

Мшанець (Терб.) – 16.00  о.Богак М.

Сб.

 

6.04

19

Конюхи – 16.00  о.Гук Р.

Плотича – 16.00  о.Гриджук Р. 

Настасів – 16.00 Митрополит Василій  ( о.Римар І. )

Кемпінг – 16.00   о.Брона В.

Нд.

4*

 

7.04

19

Озерна – 17.00 о.Джиджора М.

Скалат – 17.00  о.Пастух М.

Кам’янець – Подільський – 17.00 о.Данкевич І.        

Зубра – 17.00 о.Римар І.  ( о.Гавришко Б. )

Козівський Козлівський

Пт.

12.04

19

Ласківці – 16.00  о.Пастух П.

Ренів – 16.00 о.Ваврух Р.

Колодіївка  - 16.00  о.Драпак І.

Оліїв – 16.00  о.Небесний В. 

Сб.

 

13.04

19

Острів – 16.00 о.Брона В.   

Петриків – 16.00   о.Січкарик І. 

В.Глибочок – 16.00  о.Харишин О.   

В.Гаї – 16.00  о.Заблоцький Б.  

Нд.

5*

 

14.04

19

ТЕРНОПІЛЬ Митрополит. Василій, Владика Теодор, священики

Теребовля – 17.00  о.Довгошия І.   

Городок – 17.00 о. Гавришко Б.    

Озернянський

Залозецький

Ср.

17.04

19

c.Кальне (козівського р-у), с.Щепанів

 

Пт.

 

19.04

19

Серединки – 16.00   о.Богак М.

Івачів Г(Д) – 16.00 о.Заблоцький Б.   

Жабиня – 16.00 о.Драпак І. 

 

Сб.

 

20.04

19

Ігровиця – 16.00  о.Говера А.

Загір’я – 16.00 о. Римар І.

Гримайлів – 16.00  о. Гавришко Б.  

Біла – 16.00 о. Брона В.

Нд.

Квітна

 

21.04.

19

Залізці – 17.00     Владика Теодор 

Збараж – 17.00   Митрополит Василій

Козлів – 17.00     о.Римар І.

 

Зборівський

Озернянський

Пт.

26.04

19

 

ЗАРВАНИЦЯ

Митрополит Василій

Сб.

27.04

19

 

НЕДІЛЯ   ПАСКИ 28 КВІТНЯ