У Тернополі розпочинається євангелізаційний курс РУАХ
Від П’ятниця, 10 Березень 2017
До Неділя, 30 Квітень 2017
Молодіжний євагелізаційний курс РУАХ:
Прийдиідізнайсящохристиянство – цезовсімНЕНУДНО!
І знову молодь нашого міста має унікальну можливість більше дізнатись про Бога, знайти нових друзів, весело та корисно провести свій вечірній час. Уже четвертий рік поспіль члени спільноти Віднови у Святому Дусі «Бетел» організовують молодіжний євангелізаційний курс РУАХ. Нагадаємо, що РУАХ (із єврейської – «подих життя») – це курс про РАДІСНЕ, УСПІШНЕ, АКТИВНЕ ХРИСТИЯНСТВО, котрий складається з 8-10 зустрічей, на яких розглядаються основні питання християнської віри, що допомагають молодій людині задуматись над «Сенсом свого життя», дізнатись «Чому Ісус помер за нас?», знайти відповідь на питання «Як я можу змінити цей світ?»
Радість — це візитна картка курсу «РУАХ»: тут невимушена домашня атмосфера, де кожного люблять і кожному раді, незалежно від віку, переконань чи соціального статусу.
Усі разом і кожен зокрема має можливість взяти участь в обговоренні теми в малих групах, де приймається кожна думка, і де жодне питання не вважається дурним чи ворожим.
Актуальні теми, захоплюючі свідчення, цікаві пантоміми та відеоролики — все це чекає саме на ТЕБЕ!
Холодні вечори будуть зігріті теплим чаєм, турботою один про одного і безмежною любов’ю Небесного Отця.
Організатори проводять такий курс, зазвичай, двічі на рік: восени та навесні. УЧАСТЬ У КУРСІ «РУАХ» Є БЕЗКОШТОВНОЮ!
«Багато хто з учасників, які пройшли наш курс почали по новому переживати зустріч з Господом на молитві, переосмислили важливість Таїнств та участі у Святій Літургії; завдяки відвертим розмовам у групі ділення позбулись певних своїх комплексів та стереотипів, а головне – стали активістами у своїх парафіяльних спільнотах!» - зазначає аніматор курсу Ольга Славська.
Курс побудований таким чином, що усі, хто приходять о 19.00 мають вільний час для спілкування за чашкою чаю, смачним печивом та канапками, далі – навчання за однією з тем курсу, опісля – ділення в малих групах, в яких обговорюються спірні питання, які цікавлять учасників. А на кінець зустрічі – всіх запрошуємо на активну програму, що включає інтеграційні ігри, вікторини та банси.
Отож, організатори курсу запрошують студентську молодь, віком 18-25 років, яка тільки-но починає свій християнський шлях, або бажає по-новому пізнати основи християнської віри на першу зустріч, яка відбудеться у неділю, 19 березня у концертному залі парафії св. Архистратига Михаїла, у середу, 22 березня при парафії святої Софії Премудрості Божої, що біля педуніверситету, або у четвер, 23 березня при Катедеральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці о 19.00. Прийди і дізнайся сам, що таке РУАХ! 
Для більш детальної інформації, телефонуйте за номерами, вказаними на афіші.
 
afisha