Розпорядок Хресних ходів у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії на Великий Піст
Від П’ятниця, 23 Лютий 2018
До Понеділок, 23 Квітень 2018


ДЕНЬ

ДАТА

ХРЕСНИЙ   ХІД

Місто, село, хто очолює

Пт.

2.03

18

Висипівці – 16.00    о. І. Шкумбатюк

Білоголови – 16.00    о. В. Небесний

Воля – 16.00    о. М. Пастух

Сб.

3.03

18

В.Бірки – 16.00    о. В. Брегін 

Бзовиця – 15.00    о. Б. Заблоцький 

Заздрість – 16.00    о. В. Топоровський 

Нд.

2*

4.03

18

Бережани –  17.00     Владика Теодор

Золотники – 17.00    о. В. Топоровський, о. В. Фірман

Буцнів – 17.00    Митрополит Василій (о. І. Римар )

М.Ходачків – 17.00   о. І. Драпак 

Пт.

9.03

18

Зборів – 16.00    о. І. Римар 

Мильно – 16.00    о. Б. Заблоцький 

Довжанка – 16.00   о. м. Р. Гриджук 

Іванівка – 15.00    о. А. Говера

Сб.

10.03

18

Підберізці – 15.00   о. В. Небесний    

Курівці – 16.00   о. Р. Дутчак  

Осташівці – 16.00   о. Б. Гавришко

Зеленче – 16.00   о. В. Топоровський

Нд.

3*

11.03

18

Козова – 17.00    Владика Теодор 

Волочиськ – 17.00   о. В. Козак

Підволочиськ – 17.00   о. І. Січкарик

Кам’янець – Подільський – 16.00   о. м. І. Данкевич    

Пт.

16.03

18

Мшанець (Збор.) - 16.00 - о. М. Пастух

Сировари - 16.00 – о. І. Шкумбатюк   

Ланівці – 16.00  о. О. Боднарчук 

Мшанець (Терб.) – 16.00 - о. Є. Кобильник

Сб.

17.03

18

Конюхи – 16.00    о. Р. Рокецький   

Настасів – 16.00   Митрополит Василій, ( о. В. Брона )

Загір’я – 16.00   о. В. Барна

Івачів Д.(Г.) – 16.00    о. М. Пастух 

Нд.

4*

18.03

18

Озерна – 17.00    о. Б. Заблоцький 

В.Березовиця – 17.00   о. Р. Дутчак 

В.Гаї – 17.00    о. А. Говера 

Зубра – 17.00   о. І. Римар 

Пт.

23.03

18

Ласківці – 16.00    о. І. Довгошия 

Ренів – 16.00    о. В. Небесний

Колодіївка  - 16.00  о.М. Богак

Оліїв – 16.00    о. І. Драпак 

Сб.

24.03

18

Острів – 16.00   о. М. Пастух 

Петриків – 16.00   о. В. Козак 

В.Глибочок – 16.00  о. О. Харишин

Ладичин – 16.00   о. П. Порохонько

Нд.

5*

25.03

18

ТЕРНОПІЛЬ Митрополит Василій, Владика Теодор, священики

Теребовля – 17.00   о. Б. Заблоцький    

Городок – 17.00   о. Б. Гавришко 

Пт.

30.03

18

Серединки – 16.00   о. В. Брона

Кемпінг – 17.00   о. Є. Кобильник 

Жабиня – 16.00   о. В. Вовк 

Струсів – 16.00   о. Є. Влох

Сб.

31.03

18

Ігровиця – 16.00   о. І. Римар

Плотича – 16.00    о. Р. Ваврух

Гримайлів – 16.00   о. Б. Заблоцький 

Біла – 16.00    Владика Теодор

Нд.

Квітна

1.04

18

Залізці – 17.00   о. І. Римар 

Скалат – 17.00   Владика Теодор 

Збараж – 17.00   Митрополит Василій

Козлів – 17.00    о. А. Говера 

Пт.

6.04

18

ЗАРВАНИЦЯ

Митрополит Василій

Сб.

7.04

18

БЛАГОВІЩЕННЯ

НЕДІЛЯ   ПАСКИ 8 КВІТНЯ