Новини

Для дітей Золотої Слободи, Ішкова та Росоховатця провели «Веселі канікули з Богом»

З 4 по 7 серпня на парафіях Золотої Слободи, Ішкова і Росоховатця Козлівського деканату проводились «Веселі канікули з Богом».

IMG 6725

Захід провели під гаслом «Блаженні милосердні», а організаторами виступили о. Остап Луців, о. Євген Зарудний та семінаристи Тернопільської Вищої Духовної Семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого Роман Дякович, Ярослав Фалюш і Тарас Воробець.

Брати разом з аніматорами спрямовували усіх учасників табору до активного відпочинку, при цьому не меншу роль приділяли катехизації і це допомогло дітям розвивати свої творчі здібності та радісно провести час. Оскільки цей рік є приуроченим Божому Милосердю, то і основна увага під час катехизації зверталася на діла милосердя для душі і тіла.

У ці дні діти мали змогу взяти участь у Божественній Літургії та молились Молебень до Богородиці і Христа Чоловіколюбця. Також діти приступали до Святих Таїнств Сповіді та Євхаристії.

Незабутні враження діти отримали від бансів, в яких мали можливість рухами прославляти Господа Бога. Не менше дітям сподобались командні ігри, футбол, конкурси, у яких вони старалися не тільки приймати активну участь, а також послужити своїм ближнім, виявляли любов і милосердя один до одного.

IMG 6764IMG 6777

IMG 6809

повідомив прес-секретар Козлівського деканату о. Остап Луців

Публікації "Божого сіяча"

Приєднуйтесь до нас

 

pop

Відеогалерея