Новини

У Тернополі на парафії св. Теклі відбулися «Веселі канікули з Богом»

З 8 по 11 серпня на парафії святої великомучениці Теклі (на території 2-ої міської лікарні) відбувся табір «Веселі канікули з Богом», у якому взяло участь близько 50-ти дітей різного віку. Темою табору цьогоріч було Боже Милосердя.

an1 2

Кожного дня табір розпочинався Святою Літургією, яку очолював настоятель храму о. Андрій Дахим. Також діти мали можливість приступати до Святої Тайни Покаяння. На катехизації діти дізналися про діла милосердя для душі і тіла.

Впродовж дня учасники табору танцювали банси, співали пісні, в яких саме мали змогу прославляти Бога. На таборі також діяли гуртки, веселі командні ігри. Кожен день розпочинався і завершувався молитвою і благословенням отця.

Дітлахи розвивали свою творчість, знаходили нових друзів, а головне - радісно і корисно проводили час з Богом. В останній день табору діти зі своїми батьками прийшли на Святу Літургію, після якої відбувся концерт. Малюки показали батькам свої таланти і продемонстрували те, чого навчилися протягом табору. По завершенні, діти із батькам танцювали банси і пригощалися солодощами і фруктами.

an1 1an1 3an1 4an1 5

повідомила катехит парафії Ольга Замороз

Публікації "Божого сіяча"

Nebo v7

Приєднуйтесь до нас

 

pop

Відеогалерея