Новини

Ченці і черниці Тернопільщини ходили прощею до Зарваниці

Представники чернечих чинів, згромаджень і монастирів Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, а також богопосвячені особи з інших єпархій вирушили від Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Діви Марії в Тернополі до Зарваницької ікони Матері Божої в суботу, 20 серпня. У зв`язку із Ювілейним Роком Божого Милосердя проща чернецтва пройшла під гаслом: «Велике бо до нас Його милосердя» (Пс 117, 2).

1xz

Перед Архикатедральним Собором до 40 богопосвячених осіб промовляв Владика Теодор (Мартинюк), який заохотив чернецтво занести до Матері Божої Зарваницької молитви за усі свої монаші спільноти та віддати Їй усі труднощі і терпіння.

Під час ходи відбувались різноманітні моління. У с. Микулинці в парафіяльному храмі відбувся урочистий Молебен до Христа Милосердного, після якого Єпископ Теодор мав слово до усіх богопосвячених осіб. Пояснюючи потребу і актуальність Божого Милосердя Владика підкреслив, що Святіший Отець Папа Франциск звертає увагу в нинішньому світі на велику несправедливість, мовляв, що усі ресурси світових дібр зосереджені в руках 20 % багатіїв: «Така несправедливість посилюється і тим фактом в світі 800 мільйонів людей щоденно відчувають голод. У пробудженні свідомості зачерствілого людства мають брати участь християни, зокрема богопосвячені особи».

Під час вечірньої Архиєрейської Літургії, о 20.00, Владика подякував усім присутнім ченцям за подвиг віри, за терпіння, за прощу, а відтак уділив усім своє благословення.

1yz1zzповідомив о. Юстиніан Городечний

Публікації "Божого сіяча"

Nebo v7

Приєднуйтесь до нас

 

pop

Відеогалерея