Новини

Запрошення на молитву до Зарваниці 20-21 вересня 2016 року Божого

Дорогі у Христі брати і сестри!

Марійський духовний центр у Зарваниці входить в асоціацію 20 найбільших Марійських Духовних Центрів Європи.

Кожного року ректори європейських марійських центрів збираються в одній із країн, щоб пізнати її релігійні традиції, культуру, церковне мистецтво, щоб потім у своїх країнах розповідати про побачене і пережите. Цього року Зарваниця має честь приймати представників марійських центрів з таких країн Європи: Франція, Польща, Ірландія, Словаччина, Угорщина, Англія, Румунія, Швейцарія, Латвія.

Така подія відбувається вперше в Україні і має важливе значення для нашої Церкви і народу, адже у спільній молитві за Україну поєднаються представники цілої Європи і повернувшись додому вони будуть не тільки розповідати про Україну, але й в кожному марійному центрі буде лунати молитва до Пресвятої Богородиці за Україну.

То ж звертаюся до вас, дорогі брати і сестри, із запрошенням на спільну молитву до Зарваниці ввечері 20 вересня, в Навечір’я Різдва Пресвятої Богородиці на Архиєрейську Божественну Літургію (початок о 19.30) та в сам празник Різдва 21 вересня на 9 год. ранку на Архиєрейську Божественну Літургію.

Помолимось молитву «Богородице Діво», щоб ця зустріч успішно відбулась та подала добрі плоди.

†Василій Семенюк,

Архиєпископ і Митрополит

Тернопільсько-Зборівський

Дано при курії

Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ

30 серпня 2016 року Божого

Публікації "Божого сіяча"

Nebo v7

Приєднуйтесь до нас

 

pop

Відеогалерея