Новини

Митрополит Василій благословив початок навчального року у Тернопільській семінарії

Навчальний рік у Тернопільській духовній семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого (селище Велика Березовиця) розпочався Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Кир Василій (Семенюк) 31 серпня. Йому співслужили Єпарх Бучацький Дмитро (Григорак) та Екзарх Луцький Йосафат (Говера).

gwz 4

У проповіді під час Богослужіння Владика Василій наголосив на великій гідності та відповідальності священика, закликав батьків постійно молитися і постити за своїх синів та їхнє покликання. «Україна сьогодні потребує не просто священиків, а святих, жертовних душ пастирів», - наголосив Архиєрей. Першокурсників закликав зростати у вірі, старанно працювати, добре вчитися та багато молитися. 

Участь у святкуванні взяли ректор семінарії о. Іван Римар, віце-ректори о. Володимир Ковалковський та о. Михайло Пастух, префекти, духівники, викладачі семінарії, батьки та гості свята.

Урочистості розпочалися на подвір’ї семінарії, де брати 1-го курсу, одягнені у вишиванки, очікували прибуття Архиєпископа Василія. Відтак усі вирушили процесійним походом до парафіяльної церкви Вознесіння Господнього на Святу Літургію.

По завершені Богослужіння брати 7-го курсу провели урочисту академію відкриття нового навчального року та виконували духовні пісні, а нові студенти склали присягу навколо хреста, обіцяючи вірно служити Христові та своєму народові.

gwz 5gwz 6gwz 8gwz 1gwz 2gwz 7gwz 3gwz 9

прес-служба архиєпархїі

Публікації "Божого сіяча"

Nebo v7

Приєднуйтесь до нас

 

pop

Відеогалерея