Четвер, 13 серпня 2020

У Медовій освятили каплицю на честь Покрови Пресвятої Богородиці

IMG 12467 липня у селі Медова Козлівського деканату, на свято Різдва Предтечі і Хрестителя Господнього Йоана, було освячено відновлену капличку на честь Покрови Пресвятої Богородиці. Освятили святиню декан Козлівський Роман Гук, адміністратор місцевого храму о. Андрій Гураль, о. Євген Зарудний та о. Василь Баглей.

Урочистості розпочалися Божественною Літургією, на яку зібралося чимало людей: парафіяни церкви Покрови Пресвятої Богородиці, гості з сусідніх сіл. Після освячення отці молилися Молебень до Богородиці за парафіян, жертводавців, мир і спокій та кращу долю для України.

Отець Роман Гук привітав парафіяльного священика та вірних зі святом. Дякував кожному за старання у відновленні каплички і піклування про парафіяльний храм та побажав опіки Матері Божої.

У промові з нагоди знакової події о. Андрій наголосив: «Відновлення цієї святині має важливе значення в духовному житті парафіян, адже вона стане оберегом духовності». Священик подякував жертводавцям Ярославу Костіву та його родині, які своїми силами відновили старовинну сільську капличку і зазначив, що ті люди, які будують та відновлюють храми Господні на землі здобувають собі ласку у Бога для спасіння своєї безсмертної душі.

«Будівництво та відновлення храмів та капличок є важливими, особливо у сьогоднішній час, - каже о. Андрій Гураль. - Адже це вияв великої любові до Бога і духовності людини, яка, за словами св. апостола Павла, є Храмом Духа Святого. Капличка – це місце для найпотаємнішої та індивідуальної молитви».

прес-служба архиєпархії

повідомив о. Андрій Гураль