Відбувся з’їзд молоді Великоберезовицького деканату

wq612 липня, в день празника верховних апостолів Петра і Павла, в с. Буцнів Тернопільського району відбувся з’їзд молоді Великоберезовицького деканату.

З’їзд молоді став одночасно деканальною молодіжною прощею до Буцнівської чудотворної ікони. Тому представники молоді деяких парафій прибули на свято пішки, здійснивши паломництво, головним наміром якого була молитва за мир і спокій в Україні.

Програма святкування була розпочата із реєстрації учасників з’їзду та Молебню до Пресвятої Богородиці перед чудотворною іконою Матері Божої Буцнівської, яка знаходиться у парафіальному храмі Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії. Зі словом привітання до молоді звернувся о.-декан Василь Брона, а після Молебню духовну науку про історію Буцнівської чудотворної ікони промовив адміністратор парафії о. Євген Кобильник.

Опісля молодь брала активну участь в різних конкурсах та змаганнях, які проводили студенти Тернопільської семінарії Святослав Титуляк, Мар’ян Паньків та Назар Гайовий. Місцеві господині гостили усіх дітей солодощами, які самі приготували. Важливою подією того дня був благодійний концерт на підтримку родичів учасників АТО за участі місцевих виконавців, а також о. Василя Брони і гурту «Фіра».

Всього на концерті було близько тисячі глядачів не лише із Буцневи, а також із інших парафій Великоберезовицького деканату, які прибули із своїми священиками, зокрема: о. Ігор Бойчук, о.-декан Василь Брона, о. Святослав Ласковий, о. Мирослав Богак, о. Василь Шафран, о. Євген Кобильник, о. Володимир Білінський, о. Петро Глібчук, о. Роман Габрилей, о. Василь Дідух.

повідомив о. Василь Брона