У Жеребках, що на Підволочищині, провели «Веселі канікули з Богом» та деканальний День молоді

З 3 по 7 серпня на парафії Успення Пресвятої Богородиці села Жеребки Підволочиського району проводилися «Веселі канікули з Богом». Організатором заходу виступив о. Володимир Фурман.

l2

130 дітей різних конфесій із Жеребок, Галущинець та Кам’янок кожного ранку поспішали до храму, де їх радо зустрічав отець разом із братами-семінаристами Віталієм Шкільником і Володимиром Шибіцьким та аніматорами Ганною Липкою і Галиною Підставковою.

«Веселі канікули» розпочалися спільною молитвою із  проханням заступництва Божого для дітей та миру для України. Кожного дня о. Володимир і брати-семінаристи проводили катехитичні заняття, на яких навчали дітей милосердя, любові, віри.

Лекції перепліталися із іграми, танцями-бансами, що давало змогу весело відпочити і пізнати багато нового і цікавого.

7 серпня став особливим днем не тільки для учасників «Веселих канікул з Богом», а й для усіх жителів села, які щиросердечно відкрили свої обійми для учасників з’їзду християнської молоді Підволочиського деканату. Захід провели під гаслом Ювілейного року Божого Милосердя «Блаженні милосердні», а розпочався він із Молебня до Христа Чоловіколюбця, який очолив декан Підволочиський о. Михайло Валійон у співслужінні священиків деканату, з проханням миру для України.

Мати-церква християнам подає сім діл милосердя для душі та тіла, суть яких глибше розкривали під час урочистого дійства-концерту делегації 13 парафій Підволочиського деканату.

Змістовні вірші та молитви, пісні та сценки, танцювальні композиції назавжди закарбуються в нашій пам’яті. Після щедрого святкового столу учасники з’їзду взяли участь у великій грі-квесті, переможцями якої стала команда юних парафіян з села Гнилиці.

З’їзд завершився танцями-бансами біля ватри, яка стала для всіх приємною несподіванкою.

l1l3l4l5l6

повідомила Ніна Мороз,

катехит УГКЦ с. Жеребки