На парафії св. Теклі пройшли дні духовної віднови

Різдвяний піст, який зараз проживаємо, має глибокий духовний зміст – готує нас до появи Бога на землі, нагадує, як чекали й готувалися покоління старозавітних людей до приходу Месії, це чудова нагода приготувати наші серця, щоб у них змогло замешкати новонароджене Богодитя. Піст допомагає нам згадати свою віру, переконатися, що вона слабка, обновити її, знову знайти живу віру. "Тож віра із слухання"(Рим 10,17)- запевняє нас апостол Павло.

IMG 5476

З 23 по 31 грудня вірні парафії св. великомучениці Теклі, що у м. Тернополі та хворі, що перебувають на лікуванні у ТМЛК№2 мали нагоду взяти участь у передріздвяних реколекціях, які провадив парох о. Андрій Дахим. Щоденно понад 40 учасників дев’ятниці спільно молилися на вервиці, жертвуючи свою молитву за ситуацію в Україні та в своїх наміреннях, а також глибоко розважали над важливістю і значенням Божественної Літургії в житті християн.

«З усіх християнських молитов і відправ вершиною є Свята Літургія, або Служба Божа. Та все ж, багато хто не розуміє, чому ми молимось саме так, для чого саме ці молитви, а не інші читають на Літургії. Нерозуміння або незнання літургіки призводить до того, що часто вірні бувають розсіяні у часі звершення богослужіння. Дуже часто люди мають сотні запитань до Божественної Літургії. Щоб краще все це розібрати, ми вирішили повернутись до історії зародження Служби Божої та її символіки», - зазначив о. Андрій.

Божественна Літургія загалом, кожен окремий крок у ній мають своє важливе і молитовне значення. Тому вірні, разом зі своїм духовним наставником мали нагоду заглибитись у зміст молитов та детально розібрати усі частини Літургії. Часто учасники протягом цих днів духовної віднови ставили запитання та дискутували щодо почутого. Загалом, це був чудовий час, щоб приготуватись і по-новому зустріти Різдво Нашого Господа.

IMG 5461IMG 5454

повідомив о. Андрій Дахим