У Малові і Семенові відбулася міжконфесійна Хресна хода

Напередодні Хрестопоклінної неділі, 18 березня, центральними вулицями сіл Малова та Семенова пройшов Хресний хід. Попри холод та дощ, в с. Малів, звідки розпочалася хода, зібралося чимало людей різних конфесій. Десятки вірян крім розважань і роздумів про Господні страждання, молилися за мир та спокій в Україні.

SAM 3665

Очолювали процесію о. Володимир Топоровський, декан Зарваницький, та адміністратор парафії о. Василь Ничиник. Також до молитовного дійства долучилися священики православних конфесій.

Упродовж Хресного ходу відбулося 14 зупинок, на кожній з яких люди пильно слухали духовні розважання братів семінаристів, долучалися до виконання страсних пісень. На кожній стації священики читали Євангеліє. Почергово, від стації до стації, хрест несли священики, жителі сіл, представники влади, лікарі, вчителі, діти та молодь. Хресний хід завершився в церкві св. Ап. Петра і Павла с. Семенів молитвою за припинення протистояння на Сході України. Після закінчення ходи о. Володимир Топоровський виголосив промову, в якій висловив слова подяки усім, хто приєднався до молитовного дійства.

Варто відзначити, що Хресний хід відбувся вперше в Малові. Його головною метою було об’єднати людей, спільною молитвою за мир і спокій в Україні, незалежно від конфесії та віросповідання.

SAM 3666

повідомив о. Богдан Винницький,

прес-секретар Теребовлянського деканату