Відбулася Хресна хода в Івачеві Долішньому

У четверту суботу Великого посту відбувся Хресний хід вулицями села Івачів Долішній Великоглибочанського деканату, який провели студенти Тернопільської духовної семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого на чолі зі своїм ректором о. Іваном Римарем.

wq2

У цьому духовному дійстві взяли участь багато людей, особливо молоді і дітей, а також парафіяни з Горішнього Івачева. Хресна хода розпочалася молитвою у храмі святого апостола і євангелиста Луки, після чого священики винесли хрест на церковне подвір’я і по черзі передавали його різним категоріям учасників походу. Це були старші брати, сестриці, хористи, церковні спільноти, зокрема члени Братства Матері Божої Неустанної Помочі, Матері в молитві, Вівтарна та Марійська дружини, працівники  сільради, освіти, культури та медицини, учасники АТО та їх рідні, молодь, діти села тощо.

З великою увагою та духовним піднесенням івачівці сприймали глибокі розважання семінаристів, у яких уміло і водночас доступно й зворушливо були відтворені  муки і терпіння страждаючого Христа. Особливо важливим у виховному плані є те, що ці роздуми поєднувалися з сьогоденням, зокрема проводилася паралель на духовно-моральні проблеми нинішного часу, які приводять до великої гріховності, морального падіння людей, зокрема молоді.

Наприкінці Хресної ходи до її учасників звернувся з духовним словом ректор семінарії о. Іван Римар, який розповів про головну суть цього дійства і щиро подякував присутнім за складені пожертви для будівництва святих храмів на Східній Україні, зокрема в Донецькій та Луганській областях, де сьогодні триває війна.

 Відзначимо, що цей Хресний хід є одним із духовних заходів у контексті підготовки і проведення у липні цього року святкування ювілею церкви – 150-річчя її побудови.

wq1wq3повідомив о. Орест ГЛУБІШ