Отець Володимир Білінський відсвяткував 25-тилітній ювілей священства

7 травня на парафії святого Архистратига Божого Михаїла у с. Велика Лука вірні зібралися у парафіяльній церкві на урочисте Богослужіння з нагоди 25-річчя ієрейських свячень свого пароха о. Володимира Білінського.

za2

Божественну Літургію з нагоди святкувань очолив довголітній приятель священика, декан Великоглибочанський о. Роман Гриджук, а проповідь виголосив о. Василь Брона, декан Великоберезовицький.

Отець Роман Гриджук після Служби Божої привітав отця-ювіляра, а також зачитав та вручив грамоту від Святішого Отця Франциска, Папи Римського; о. Василь Брона зачитав і передав грамоту від Архиєпископа і Митрополита Василія (Семенюка). Лунали також слова вдячності для о. Володимира від родини, дітей, молоді та парафіян.

На спільній молитві були присутніми священники Великоберезовицького деканату: о. Василь Дідух, парох с. Мишковиці, с. Лучка, о.Євген Кобильник, парох с. Буцнів, о. Іван Зозуля, парох с. Мар’янівка, с. Йосипівка, о. Роман Габрилей, сотрудник с. Настасів, о. Володимир Хома, парох с. Великі Гаї (деканат Великоглибочанський).

Отець Євген Кобильник розповідає , що «формування покликання отця-ювіляра проходило в умовах підпілля УГКЦ, тому і мотто ієрейського служіння відповідно виражає цю істину: «Богові – серце, людям – праця, собі – Хрест» (Св. Хосе Ескріва)

Бажає Вам дорогий отче Володимире і надалі помочі Божої в ієрейському служінні, міцного Вам здоров’я та многих і благих літ.

za4za1za3

прес-служба архиєпархії