На парафії Софії Премудрості Божої розпочалася Декада місійності: аналіз першого дня

Темою першого дня декади місійності 2017 є «Божа Любов, що дарує радість». Коли ми приходимо до усвідомлення, що Бог справді існує, то одне з питань, які скоріш за все постають перед нами, звучатиме так: а яким є цей Бог, який в Нього характер і як Він ставиться до мене? На сьогодні дуже важливо для кожного з нас є постійно наново відкривати велику правду історії нашого життя, яку часто недооцінюємо і швидко забуваємо, а саме, що «Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому» (І Ів.4,16).

IMG 20170526 185456.1

Особливістю цьогорічної декади місійності на парафії св. Софії Премудрості Божої, що у Тернополі є участь самих мирян у проголошені науки про Христа. Пам’ятаючи, що одним із складових елементів живої парафії є місійний дух парафіяльної спільноти, за ініціативи самих же мирян, було прийнято рішення залучити усіх бажаючих членів парафії до ділення досвідом та короткими роздумами щодо теми дня декади місійності. Адже, Божий Син з любові до людей, виконавши і сповнивши волю Отця, встановлює свою місійну стратегію: кличе, виховує, і робить своїх учнів здатними поширювати Царство Боже «аж до краю землі».

В перший день декади місійності своїм свідченням пережиття Божої Любові а також навчанням-роздумами про Божу Любов ділилася Ольга Славська: «Чим більше ми відчуваємо Божу Любов, тим дужче ми прагнемо Бога. Потреба у примусовості виконання закону відпадає, бо ми тоді хочемо догоджати Богу тільки тому, що любимо Його. І це найбільша радість у житті – пізнати справжні люблячі стосунки з Богом». Кожен з присутніх у храмі в цей день отримав «Лист Любові від Небесного Отця». На завершення усі спільно зачитали молитву живої парафії та в намірені парафіян відслужили Молебень до Пресвятої Богородиці.

IMG 20170525 181930IMG 20170526 183459

повідомила Ольга Славська