Відбулася I Всеукраїнька проща Марійських та Вівтарних дружин до Зарваниці

Сьогодні, 27 травня, понад 4 тисячі дітей та молоді з’їхалися до Марійського духовного центру Зарваниця на першу Всеукраїнську прощу Марійських та Вівтарних дружин. Серед 4260 зареєстрованих учасників були представники майже усіх єпархій УГКЦ України. 

DSC 1091

Привітав прочан та відслужив для них Божественну Літургію Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк). У духовному слові Архиєрей наголосив на важливості служіння дітей Богові, підкреслив значення та особливість місії Вівтарних та Марійських дружин. Відтак Владика Теодор урочисто здійснив посвяту і прийняття нових членів згаданих спільнот.

Після обіду діти разом із аніматорами танцювали банси, слухали катехизацію приурочену 125-ій річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого та 100-річчя об’явлення Матері Божої у Фатімі. Далі відбувався урочистий духовний концерт, в якому взяли участь, як діти з різних єпархій, так і відомий і всіма люблений гурт "Глорія" та о. Василь Брона.

Після концерту діти молитовним походом рушили до чудотворною місця і всі разом запустили в небо символічну вервицю. Проща закінчилась Молебнем до Пресвятої Богородиці. 

DSC 1096 1

DSC 1149DSC 1172DSC 1205

1DSC 14261DSC 1441

повідомив Андрій Волянюк