У Підволочиську відбувся IV день Декади місійності

29 травня на парафії Успення Пресвятої Богородиці у м. Підволочиську відбувся четвертий день Декади місійності на тему «Гілка, яка приносить плід». Миряни разом з парохом о. Михайлом Валійоном та з місіонеркою Декади Вітою Українець роздумували над темою дня, а також була проведена зустріч Lectio divina.

20170529 212255

Розважання відбулися над Євангельським текстом: «Я - виноградина правдива, а мій Отець - виноградар. Кожну в мені гілку, яка не приносить плоду, відрізує він. А кожну, яка вроджує плід, він очищує, аби ще більше плоду давала» (Йо. 15, 1-2).

Отець Михайло Валійон наголосив, що «гілки, які забажають довести свою самостійність та відокремитися від лози, дуже скоро пошкодують про своє рішення. Вони засохнуть і помруть, і їх кинуть у вогонь. Але гілки, які збережуть зв'язок з лозою і погодяться, щоб їх підрізали і очищали, - такі гілки будуть жити і приносити плід. Ось вибір, який Ісус надає своїм послідовникам і всім нам».

«Християнин не може бути сам, парость виноградної лози не може жити сама по собі. Але і в своєму особистому, інтимному житті ми повинні залишатися людьми молитви та почитати Бога. Дуже важливо постійно підтримувати свій особистий зв'язок з Ісусом, щоб ми знали Його і Він знав нас».

Під керівництвом Віти Українець у групі молоді була проведена Lectio divina, опісля кожен, тримаючи свічку дякував Господу за Його дари та брав цитати із Святого Письма на пам’ятку про нашу зустріч.

20170529 21212720170528 12395020170528 124648

повідомив о. Михайло Валійон