«Бути носіями Святого Духа»: у Збаражі урочисто завершили Декаду місійності

На протязі Декади місійності від Вознесіння до Зіслання Святого Духа у храмі Христового Воскресіння м. Збаража відправлялися Святі Літургії священиками парафії отцем Олексієм та отцем Омеляном, виголошувалися проповіді по тематиці кожного дня декади місійності. Також священики проводили бесіди, молитовні читання Святого Письма Lectio Divina, духовні розважання, молитви на вервиці в наміренні провідників церкви, священиків, парафіяльної спільноти, щоденна молитва Живої Парафії.

DSC 2468

Кожен парафіянин мав змогу внести свої пропозиції, щодо покращення  життя парафії до скриньки пропозицій, яка встановлена у храмі.

Завершального Х дня Декади місійності, на Празник П’ятидесятниці, біля церкви була виставлена Арка Святого Духа, на якій були розміщені світлини всіх членів парафіяльної спільноти, де кожен міг знайти себе у серці парафіяльної спільноти і відчути, що він є потрібним і важливим для парафії, сфотографуватися біля Арки Святого Духа.

Цього дня настоятель церкви отець Олексій зазначив про активність парафіян і закликав нести Слово Боже поза межі церкви і бути прикладом для інших, не боятися і не стидатися своєї віри, ділитися своєю вірою з ближніми і наголосив, що Святий Дух діє через нас і робить нас Божим знаряддям, аби ми приносили іншим життя і радість. Він дає нам різні дари: мудрість, розум, рада, сила, знання, побожність і страх Божий), а ми, своєю чергою, покликані приносити Його плоди: любов, радість, мир, терпеливість, милість, доброта, вірність, лагідність, стриманість) для зростання Церкви Христової.

Кожен вірний міг відчути Благодать Духа Святого через помазання святим єлеєм після завершення Богослужіння. Ініціатором створення Арки Святого Духа була Тетяна Козар, місіонер Декади місійності при парафії церкви Христового Воскресіння.

DSC 2310

18945053 1355365631206710 965748509 n

повідомила Тетяна Козар