У Тернополі відбулася урочиста академія з нагоди 125-тиріччя від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого

Сьогодні, 11 червня, в палаці культури «Березіль» міста Тернополя відбулася урочиста академія присвячена 125-річчю від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. Оцим заходом організатори, серед яких Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ, релігійне товариство українців-католиків "Свята Софія" США та фундація «Андрей» привернули увагу тернополян до постаті Патріарха Йосифа. Автором проекту та його втілювачем виступив Михайло Перун.

sl 02

Духовне слово про життєвий шлях ісповідника віри та Отця і Глави УГКЦ виголосив на початку Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк).

Відеосюжет промови:

Музичну програму на високому мистецькому рівні виконали солісти, хор та камерний оркестр, лауреат національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужена академічна капела України «Трембіта» під батутом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Кулика.

Слово про життя та служіння майстерно виголосила заслужений працівник культури України Марія Христинич.

Впродовж урочистої академії прозвучали нові музичні твори Мирослава Волинського: “Заповіт” на тексти Патріарха Йосифа Сліпого у поетичному переспіві Анни Волинської, а також “Не покидав Тебе я, Україно” на слова Галини Архитко, написані з нагоди 125-річчя Патріарха Йосифа.

Усім присутнім на урочистій академії було роздано “Заповіт” Патріарха Йосифа Сліпого, підготовлений релігійним Товариство "Свята Софія". У фойє палацу культури була представлена філетелістична віставка, яку оргкомітет підготував з нагоди урочистої академії.

прес-служба архиєпархії