У катехитичній школі парафії св. Василія Великого смт. Козови урочисто завершили навчальний рік

4 червня у свято Зіслання Святого Духа, після Святої Літургії, відбулося урочисте завершення навчального року у недільній катехитичній школі "Введення в храм Пресвятої Богородиці", що діє при парафії св. Василія Великого смт. Козови (селище цукрового заводу).

1

Захід розпочався спільною молитвою та благословенням, котре дітям, батькам та катехитам уділив адміністратор храму о. протопресвітер Роман Рокецький. Після окроплення присутніх свяченою водою, парох подякував усім за активність та витривалість у духовному зростанні протягом навчального року.

Відтак учні молодшої групи разом з катехитом Юлею Майданюк у пісні "Аве Марія", звеличили покровительку недільної катехитичної школи – Пресвяту Богородицю. Далі катехит Тетяна Бек провела підсумкову вікторину для учнів середньої та старшої груп, по закінченні якої відбулося нагородження усіх вихованців посвідками про завершення навчального року. У подарунок діти отримали буклети "Як молитися вервицю для дітей" та молитву до Фатімської Матері Божої. Подія завершився молитвою, спільною фотографією та солодким частуванням.

5s

повідомила Тетяна Бек