У Словятині відбулися «Веселі канікули з Богом»

У церкві св. Миколая, села Слов’ятин, Бережанського деканату, Тернопільсько-Зборівської архиєпархії відбувся літній відпочинковий табір для дітей «Веселі канікули з Богом – 2017». Протягом семи днів діти мали змогу цікаво і весело провести час на свіжому повітрі у духовному зростанні та фізичному загартуванні.

s2

Табір тривав з 12 по 18 червня, з дітьми працювали семінаристи та аніматори. Учасники табору молилися, брали участь в Святих Літургіях, співали, грали в квести, дивились майстер-класи та слухали духовні повчання.

У програмі табору були також різноманітні конкурси, вікторини, забави та особливий похід до музею, який цього року відсвяткував 75-у річницю від заснування старшинської школи УПА. Тут було відслужено Святу Літургію. Діти мали змогу скуштувати повстанської кухні, а також побачити на власні очі як відбувався військово-патріотичним табір. Тут були присутні військовослужбовці Збройних Сил України, які навчали дітей азбуки Морзе.

На території табору була розташована смуга перешкод, де кожен бажаючий міг випробувати свої сили. На завершення «Веселих канікул з Богом» діти організували виступ для мешканців села, у якому показали все те, що навчилися за час перебування у таборі.

s3s1

повідомив о. Іван Соколовський