Владика Теодор (Мартинюк) зустрівся з учасниками англомовного табору у колегіумі «Знамення»

Літній англомовний табір у колегіумі для дівчат "Знамення" під гаслом "Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори - це віра і наука" розпочав свою роботу з 9 липня.

h1

Радісна зустріч 35 дівчат, волонтерів-випускниць закладу, викладачів-учасників Міжнародної організації "Вчителі без кордонів", спільна трапеза, знайомство - такими були перші кроки у спільній мандрівці до удосконалення володіння англійською мовою.

На свято урочистого відкриття табору завітали очільник області п. Степан Барна з родиною, заступник начальника управління освіти і науки ТОДА, засновник колегіуму "Знамення" п. Ганна Зварич.

Гості побажали колегіанткам натхненної та твердої праці, успіхів у навчанні та гарного відпочинку. Очільник області також ознайомився із матеріально-технічною базою колегіуму.

11 липня особливим гостем на таборі був Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк). Владика, звертаючись до колегіанток, зазначив, що колегіум "Знамення" є закладом, де окрім здобування знань учениці можуть також зустріти Ісуса, пізнати себе та розвиватися, адже це є дуже важливою метою у їхньому житті.

h2

«Зростання до зрілої особистості здобувається завдяки важкій праці та молитві. Саме це є двома крилами у молодому віці: духовність - відношення до Господа Бога й особиста праця під наставництвом батьків, вихователів, наставників - тих, які нам вказують дорогу та допомагають зростати», - зауважив Владика. Архиєрей побажав ученицям могутніх крил, які б зросли тут, у Зарваниці, та несли їх у житті.

«Уже шостий рік поспіль на базі колегіуму проводяться літні англомовні табори. Це соціальна ініціатива колегіуму «Знамення» та Міжнародної організації «Вчителі без кордонів» , яка передбачає створення доступної можливості вивчення англійської мови для учениць. Цьогоріч табір також присвячений постаті Патріарха Йосифа», - зазначає директор колегіуму Анна Зварич.

h3повідомила Анна Зварич