Священик Залав'є та Семенова організував "Веселі канікули" та подорож у Карпати для дітей

На початку серпня в селі Залав’є відбулися «Веселі канікули з Богом». Організатором заходу під назвою «Королівство Майнерленд» став отець Василь Ничиник, місцевий священик.

zq1

Кожного ранку діти брали участь у Святій Літургії та приймали Святе Причастя. Протягом тижня вони проводили час в колі друзів та аніматорів, дізналися багато цікавої і корисної інформації, щоб збагатити свій духовний світ. Кожен день який проходив за певним графіком, діти танцювали банси, грали різні ігри, слухали катехизацію, яку проводила катехит Христина Мищишин. Після обіду аніматори проводили квести.

Також священик організував мультфільм під зоряним небом у сільському парку на великому екрані. Останній день пройшов на стадіоні села, на який прийшло багато людей. Були банси, богатирські ігри, ватра. Також батьки дітей вгощали усіх присутніх смаколиками, які самі приготували. Вкінці було переглянуто відео на великому екрані про Веселі канікули, яке змонтувала аніматор Христина Гайдан.

Відтак з 14 по 16 серпня о. Василь Ничиник організував парафіяльну поїздку в Карпати для молоді парафій сіл Залав’є і Семенів. Під час перебування в Карпатах, молодь набиралася сил і духовно відпочивала, також підкорили найбільшу гору м. Яремче Маковицю, подолали гору Хом’як, побували на скелях Довбуша. Відпочивали на озері Молодость в Буковелі, також оглядали гори з канатної дороги.

zq2

Молодь збагачувалася не лише фізично, а також духовно: кожного дня о. Василь та усі учасники молилися Святу Літургію. Кожен мав можливість прийняти Святі Тайни Сповіді і Причастя. Під вечір всі брали участь у веселих і активних іграх: квест, футбол, волейбол, перекидання водяних кульок.

 

повідомила Христина Мищишин