Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого отримала свого ангела-хоронителя

14 вересня в дендрарії Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» відбулося освячення пам’ятного знаку ангела-охоронця. З подячними та привітальними словами виступили директор школи-колегіуму п. Марія Гуцал, ідейний натхненник та виконавець, директор ГО «Екоальянс» п. Олександр Філь та аспірант географічного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка – Ігор Кузик.

a2

Були присутні також учні, вчителі, родина пана Олександра, інспектор Управління освіти і науки м. Тернополя Олена Іванівна П’ятночко, начальник Управління житлово-комунального господарства м. Тернополя Олег Іванович Соколовський, депутат міськради Андрій Шкула та вчителі основ християнської етики, які проходили курси на базі нашої школи. Освятили монумент о. Василь Шафран та духівник закладу о. Володимир Демчук.

a1

До слова, 7 вересня у навчальному закладі відбулася презентація книги Володимира Чистуха "Завалівське коріння Блаженішого Любомира Гузара". Також своєю присутністю нас порадувала п. Марія - племінниця і похресниця покійного Л. Гузара, яка приїхала з Канади, щоб поділитися розповідями про життя Блаженішого та показати фотографії з сімейного альбому і архівних джерел. Учні школи-колегіуму також презентували зв'язок між діяльністю Л. Гузара та Й. Сліпого. І не лише тому, що заклад названий на честь Патріарха Йосифа, а й тому, що 7 вересня День пам'яті Й. Сліпого.

a4a3a5

повідомила педагог-організатор Тетяна Заверуха