З нагоди храмового празника у Золотій Слободі освятили каплицю на честь Матері Божої

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, парафія Золотої Слободи Козлівського деканату Тернопільсько-Зборівської архиєпархії пережила особливу подію. Поблизу храму священики, які прибули на свято, освятили каплицю та фігуру Матері Божої. Місце призначено для здійснення молитов до Пресвятої Богородиці, а жертводавцем його став Андрій Баран та підприємство «Агропродсервіс».

az4

Подія розпочалася з Божественної Літургії, яку очолив настоятель Архикатедрального Собору Тернополя о. Орест Павліський у співслужінні настоятеля місцевого храму о. Остапа Луціва, декана Козівського о. Романа Рокецького. Священик привітав парафіяльну громаду зі святом, побажав щедрих ласк Божих та заступництва Пресвятої Богородиці.

Відтак зі словом звернувся до вірних о. Остап Луців, який спочатку привітав та дякував священикам, які прибули на свято, а відтак усім жертводавцям храму. Цього дня подячну грамоту від Архиєпископа і Митрополита Тернопільско-Зборівського Василія (Семенюка) отримав Андрій Баран та інші особи, які допомагали о. Остапу в опіці над святинею.

До слова, священик душпастирює у Золотій Слободі 9 років. Завдяки спільним зусиллям вірних парафії, жертводавців під проводом о. Остапа були досягнуті значні зміни. Останніми роками вдалося оновити мури навколо храму, перекрити дзвіницю, перекрити і позолотити купол. Власне, у цих справах допоміг парафії директор ПАП «Нива» Михайло Кошеля.

Під час освячення води, каплиці та фігури Матері Божої вірні відчували особливу духовну радість. Отці побажали присутнім, щоб молитва на новозбудованому місці були вислухана Богом, а кожна особа відчула себе під Покровом Пресвятої Богородиці.

az5az3az1az2

прес-служба архиєпархії