У Козлівському деканаті молодь змагалася у знаннях християнського вчення

У селі Городище Козлівського деканату на Тернопільщині відбулася християнська інтелектуальна гра для молоді під назвою «Чеснота чи гріх?». Захід проводиться з ініціативи Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ. Переможці візьмуть участь у змаганнях на архиєпархіальному рівні.

1

Організаторами заходу виступили священики Козлівського деканату на чолі з о.-деканом Романом Гуком. Гра проходила у приміщенні місцевої школи.

Перед початком гри учасників привітали декан Козлівського декенату о. Роман Гук  та місцевий парох отець Богдан Зінченко, які спільно з усіма священиками деканату та катехитами відкрили змаганння спільною молитвою і побажали дітям успіхів.

Голова катехитичної комісії деканату отець Роман Коцур пояснив присутнім правила гри і провадив змагання, які проходили у двох вікових категоріях: молодша (10-13 років) і старша (14-17 років).

2

Оцінювали знання дітей компетентні члени журі, у склад якого входили: о.-декан Роман Гук, о. Андрій Галиш, о. Остап Луців та о. Андрій Гураль. Тематика гри базувалася на книзі «Чеснота чи гріх? (про головні гріхи і протилежні їм чесноти)».

В інтелектуальних дворівневих змаганнях зустрічалися такі команди: «Блаженні Милосердні» і «Дерево життя», «Золоті перли» і «Апостоли Ісуса», «Благовість» і «Сівачі Добра», «Відкриті Серця» і «Діти чистоти», «Милосердні серця» і «Ісусові діти», «Милосердний самарянин» і «Жива надія».

Перемогу у молодшій віковій категорії здобула команда учасників з с. Купчинці «Милосердні серця», у старшій – команда учасників з Будилова «Благовість».

Завершилися змагання привітаннями переможців та спільною фотографією, після чого всіх учасників запросили за солодкий стіл, який підготували члени Всеукраїнської благодійної християнськ ої церковної місії «Віфлеєм». Від «Віфлеєму» кожному учаснику гри вручили подарунки – духовну літературу, розмальовки та м’які іграшки.

3

повідомив прес-секретар Козлівського деканату

о. Остап Луців