Митрополит Василій привітав «Матерів в молитві» з 15-тилітнім ювілеєм створення спільноти

Сьогодні, 4 листопада, спільнота «Матері в молитві» Тернопільсько-Зборівської архиєпархії відсвяткувала 15-тилітній ювілей створення. Понад 2000 жінок-матерів зібралися у храмі УГКЦ св. Івана Богослова (проспект Злуки, Тернопіль), щоби взяти участь в Архиєрейській Божественній Літургії, яку очолив Архиєпикоп і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк).

23227090 492017447844114 1214988630 n

Владика у співслужінні декана Тернопільського о. Романа Вавруха та багатолітнього духівника спільноти о. Василя Чамарника заніс до Всевишнього молитву за українських жінок-матерів, а, відтак, подякував їм за ревне материнське та молитовне служіння впродовж останніх 15 років. У духовному повчанні Архиєрей підкреслив важливість материнського покликання, яке, в першу чергу, найкраще виражається через молитву. За його словами, кожна мати повинна спершу огорнути свої чада молитовним покровом та поручити їх опіці Пресвятої Богородиці.

Цього дня Митрополит Василій вручив церковну нагороду золотий хрест духівнику «Матерів в молитві» о. Василю Чамарнику та високо оцінив його працю на благо спільноти та Церкви Христової. Особливим досягненням отця є регулярні реколекції серед парафіяльних спільнот та щорічна проща матерів до Зарваниці, на яку щороку з’їжаються сотні жінок з зрізних куточків України.

До слова, о. Василь нещодавно святкував 10-тилітній ювілей ієрейських свячень, сьогодні опікується громадою УГКЦ у мікрорайоні Пронятин, а також є настоятелем храму св. Пантелеймона Цілителя, що у Тернополі по вул. Бережанській.

Спільнота «Матері в молитві» Тернопільсько-Зборівської архиєпархії - це група матерів, які регулярно збираються для спільної молитви з благословення Архиєпископа і Митрополита Василія. Духовна концепція і мета спільноти полягає в тому, щоб матері разом служили Господеві, несли любов і утіху, надію іншим людям і у свої родини. Таке служіння - це намагання заохочувати матерів зустрічатися разом і підтримувати одна одну молитвою та дружнім спілкуванням. Специфікою спільноти «Матері в молитві» є плекання внутрішнього життя з особливим наголосом у прагненні до святості.

23283501 492017427844116 462467352 n

прес-служба архиєпархії