Священик Тернопільсько-Зборівської архиєпархії став доктором правничих наук

7 листопада спеціалізована Вчена Рада факультету права, канонічного права та адміністрації Люблінського Католицького Університету Івана Павла ІІ (KUL) в Польщі затвердила підсумкове рішення щодо захисту докторської дисертації священика Тернопільсько-Зборівської архиєпрахії УГКЦ Василя Корендія, надавши йому науковий ступінь доктора правничих наук зі спеціалізацією «Канонічне право».

IMG 6731

Голова комісії у своєму виступі зазначив, що вони винесли однозгідне та позитивне рішення відповідно до проведеного таємного голосування.

Тема праці: «ТАЙНА ЄЛЕОПОМАЗАННЯ ТА ДУШПАСТИРСТВО ХВОРИХ ЗГІДНО КОДЕКСУ КАНОНІВ СХІДНИХ ЦЕРКОВ І ПАРТИКУЛЯРНОГОГ ПРАВА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ»

Науковий керівник праці отець-доктор Лєшек АДАМОВІЧ, професор ЛКУ та керівник Кафедри Права Східних Церков висловив для нового доктора слова подяки за багаторічну співпрацю у науковій площині. При цьому він виразив сподівання, що дане дослідження знайде застосування в УГКЦ, а особливо у формуванні партикулярних приписів.

Отець-доктор Кшиштоф БУРЧАК, професор ЛКУ та керівник Кафедри Історії Канонічного Права, подякував високодостойній докторській комісії за висловлену свою високу оцінку даного наукового дослідження.

IMG 6724

повідомив о. Роман Дутчак

Довідка:

Отець Василь КОРЕНДІЙ, отримав священичі свячення 1995 року з рук Кир Михаїла Колтуна. 1995-2000 був призначений судовим Вікарієм Зборівської єпархії УГКЦ. 2000-2008 призначений судовим вікарієм Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ. З 2008 року суддя Тернопільсько-Зборівської єпархії, а на сьогодні суддя Митрополичого Трибуналу Тернопільсько-Зборівської Митрополії. Також він є суддя Луцького екзархату УГКЦ та Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ.