У Теребовлі вшанували Патріарха Йосифа Сліпого

Вечір пам’яті Патріарха Йосифа Сліпого провели у Теребовлі на парафії св. Миколая в приміщенні центральної районної бібліотеки. Організатором урочистої академії виступила вчитель-катехит Теребовлянського НВК – п. Ольга Сивак, ведучими були школярі Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Олег Сивак та Марічка Сип’як, музичний супровід: хоровий спів – дорослий хор церкви св. Миколая, фортепіано – Олег Сивак, скрипка – Владислав Сивак та Олег Сивак.

WP 20171122 004

"Отакими заходами цього року відзначаємо 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого — Ісповідника віри, Предстоятеля УГКЦ у період її переслідувань радянським тоталітарним режимом та в умовах повоєнного «розсіяння» значної частини її священнослужителів і вірних по всьому світу, - зазначає о. Іван Сивак настоятель храм св. Миколая. - Ми вшановуємо та відкриваємо для себе його багатогранну постать та мудрі думки, такі актуальні і сьогодні".

До уваги присутніх була представлена виставка листівок, брошур, журналів, книг про життя та діяльність Патріарха. Інформативний виступ супроводжувала презентація з фото та відео із записом голосу Отця Церкви.

Отець-мітрат Іван Сивак розповів, як став очевидцем і учасником зустрічі тіла Патріарха на Львівському летовищі, ходи до Собору Святого Юра та перенесення Митрополита до крипти храму.

По закінченні академії найменші гості розділили між собою солодку гостину в честь дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

WP 20171122 053WP 20171122 019

повідомила Ольга Шостаківська