У Козлівському деканаті відбувся різдвяний концерт колядок і вертепів

9 січня в смт. Козлів священики на чолі з деканом Козлівським о. Романом Гуком організували концерт «Різдво у серці», на якому окремі виконавці, музичні колективи та ансамблі з сіл деканату представили свою майстерність у виконанні колядок та вертепних дійств.

1

У зверненні до присутніх декан о. Роман Гук дякував кожному за участь та зберігання українських різдвяних традицій: “Пошана до традицій — це пошана до наших предків. Українська пісня і коляда - це наші традиції, які ми повинні оберігати, шанувати, та навчати наших дітей щоб передати майбутнім поколінням”.

Слід зазначити, що 13 січня отці деканату відвідали Марійський духовний центр «Зарваниця». Священики зустрілися із Владикою Василієм (Семенюком), Архиєпископом і Митрополитом Тернопільсько-Зборівським УГКЦ, та колядою і різдвяними віншуваннями привітали його з іменинами.

Як зазначає о. Остап Луців, адміністратор парафії с. Золота Слобода, “у деканаті існує колектив священиків, у якому кожен грає на якомусь музичному інструменті. У часі різдвяних свят ми збираємося разом, відвідуємо наших вірних та вітаємо із величною подією Різдва нашого Господа”.

4101112

повідомив о. Остап Луців,

прес-секретар Козлівського деканату