У Хмельницькому відбулися "Веселі канікули з Богом"

Із благословення Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Василія (Семенюка) з 05 по 09 червня при Катедральному храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Хмельницького проходив табір для дітей шкільного віку “Веселі канікули з Богом”. Захід організований силами парафії за участю, жертводавців, диякона Миколи Шпітального, катехитів та аніматорів м. Хмельницького.

nb

У таборі взяло участь 30 дітей, які щоденно відвідували науки-катехизації, майстер-класи, банси, руханки, ігри, конкурси. Вкінці кожного таборового дня усі спільно молилися Молебень до Ісуса Христа. У четвер, 07 червня, спільно з дітьми молилися Святу Літургію, яку очолив голова молодіжної комісії Кам’янець-Подільської єпархії отець Анатолій Венгер.

Темою цьогорічного табору є «Запрошені на царський бенкет» на основі посібника виданого Катехитично-педагогічним інститутом УКУ 2018 року.

Бенкет є одним із найбільш промовистих символів єдності, спільноти, дружби, спілкування в радісні святковій атмосфері. Бенкет – це радість перебування разом. Прийняти запрошення взяти участь у бенкеті означає ділитися радістю і дарами із тими, хто нас запрошує.

Образ царського бенкету Отці Церкви використовуть, навчаючи, що правдивий царський бенкет – це Божественна Літургія. Адже саме у Божественній Літургії ми зустрічаємо та приймаємо самого Царя – Господа нашого Ісуса Христа, який запрошує нас на свою святкову трапезу: “Щоб і Царя всі ми прийняли…”.

Цілісна провідна думка табору: “Божественна ЛІтургія – це царський бенкет, це гостина для друзів, на яку ти і я запрошені».

nb1nb2

повідомив диякон Микола Шпітальний