"Веселі канікули з Богом" відбулися у смт. Козлів

У смт. Козлів (Козлівського деканату) на парафії Вознесіння Господнього з 11 по 15 червня відбулися "Веселі канікули з Богом". Цьогорічна тема - "Таємниця Шервудського лісу".

ce1

«Вже другий рік поспіль я мала чудову нагоду брати участь у таборі, як аніматор, - розповідає староста Марійської дружини Ірина Охотницька. - З впевненістю можу сказати, що для нашого селища "Веселі канікули з Богом" - велике дійство, якого діти і молодь чекають цілий рік, як найбільшого свята».

Захоплюючу, повчальну і водночас розважальну програму цього разу підготували для дітей брати-семінаристи Богдан Козак та Володимир Костик, а також аніматори парафії зі старшої Марійської дружини: Охотницька Ірина, Ушакова Лілія, Паламар Тетяна, Онишко Анастасія, Любінська Марія, Гаргай Галина, Чепіль Юля, Баранець Вікторія, Лисак Діана. Своїм гарним настроєм, харизматичністю, неабиякими вміннями аніматорами і брати-семінаристи намагалися створити дітям теплу і дружню атмосферу, справити неабиякі враження, весело провести час.

У "Веселих канікулах з Богом" брало участь близько 120 дітей, які протягом тижня розпочинали день із Божественної Літургії. Кожного дня діти вивчали пісні, басни, грали малі та великі ігри, квести. Невід’ємною частиною табору були катехизаційні науки, які відкривали ближче для дітей Бога, Церкву. Були також ігри у командах, які вчили дітей справедливості, дружелюбності, відповідальності один за одного.

Дійство відбулося під керівництвом отця-декана Козлівського Романа Гука. Завершились "Веселі Канікули з Богом" святковим концертом і солодким столом.

 

повідомила Ірина Охотницька