Помер о. Зиновій Шимків

Сьогодні, 4 вересня, на 87 році життя упокоївся священик Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ отець Зиновій Шимків. Священнослужитель народився 20 листопада 1930 року у с. Вербіж, Сокальського району, Львівської області. Здійснював душпастирське служіння у парафіяльному храмі Зарваниці (Теребовлянщина).

IMG b391e918cc7642d9a993dca2e7c62de8 V

Блаженної пам'яті єпарх Тернопільський УГКЦ Михаїл (Сабрига) уділив покійному ієрейські свячення у 1998 році, а відтак нагородив його золотим хрестом за ревну душпастирськку працю.

Похорон буде завтра, 5 вересня, у с. Кобиловолоки, Теребовлянського району, Тернопільської області. Божественна Літургія розпочнеться о 9.00 у церкві Воскресіння Христового с. Кобиловолоки. Після Літургії служитиметься Чин ієрейського похорону. Поховають о. Зіновія на цвинтарі с. Кобиловолоки.

Високопреосвященний архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк), єпископ-помічник Теодор (Мартинюк) та працівники курії висловлюють щирі співчуття родині померлого ієрея із запевненням про постійну молитву за упокій його душі.

 

прес-служба архиєпархії