Середа, 20 січня 2021

У Зарваниці проходить науково-практична конференція про блаженного священномученика УГКЦ Микиту Будку

Сьогодні, 16 листопада, у Марійському духовному центрі Зарваниця розпочалася V міжсемінарійна науково-практична конференція на тему «Блаженний священномученик Микита Будка як приклад місіонаря та душпастиря». Захід приурочили 25-ій річниці заснування Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого.

DSC 1523Конференція відбулася з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка), за участю екзарха Луцького Йосафата (Говери), великої кількості викладачів та студентів духовних семінарій. Усіх у перший день конференції привітав ректор семінарії о. Іван Римар.

У ході зібрання прозвучали доповіді владики Йосафата Говери на тему «Зразок сучасного місіонаря», доктора історичних наук о. Віталія Козака на тему «Місійна діяльність єпископа Микити Будки», доктора біблійних наук о. Івана Січкарика на тему «Біблійні підстави місійності у апостола Павла» та інших науковців. Відтак відбулися секційні засідання та обговорення представлених доповідей.

DSC 1529DSC 1540DSC 1538DSC 1561прес-служба архиєпархії