На парафії Вознесіння Господнього смт. Велика Березовиця прощалися з колядою

10 лютого на парафії УГКЦ Вознесіння Господнього, що у смт. Велика Березовиця (Тернопільщина), вже традиційно відбулося свято «Прощання з колядою». Відкрили його своїми дзвінкими голосами учасники молодіжного хору. Їх радість розділили і учасники народного хору під керівництвом Наталії Лук’янчук.

az1

Різдвяний запал і щирість сердець дарували всім присутнім Ірина Музика та гурт «Фіра» зі своєю різдвяною програмою «Йде Різдво». Разом з ними під джазову обробку старих і маловідомих, а також нових колядок співали всі, хто хотів прославити Бога. Отець Василь Брона теж виконав пісні-колядки та доповнив їх щирими і глибокими поетичними рядками, написаними о. Петром Половком.

Веселість і радість, що панували на святі, передавалися від серця до серця. І як буває у добрих господарів, свято закінчилось частуванням: узваром, канапками та всякими смаколиками, що були вміло представлені вправними господинями парафії. Все було, як у великій і дружній сім’ї. А найважливішим було те, що кожен своїм талантом прийшов у цей день прославити Бога.

az2az3az4az5

повідомила Марія Крамар