Неділя, 20 вересня 2020

У Козовій спільнота «Українська молодь – Христові» прийняла нових членів

13 жовтня 20 молодих людей склали присяг на вірність Христові і вступили до недавно створеного осередку спільноти «Українська молодь – Христові» у смт. Козова. З цього приводу молодь під проводом духівника спільноти о. Володимира Наконечного організувала свято.

ar1Святкування розпочалось Молебнем у храмі св. верховних апостолів Петра і Павла та освяченням атрибутів осередку: хустинок УМХ, хоругви, іконок Покрови Пресвятої Богородиці. Молодь разом з отцем Володимиром Наконечним урочисто заприсягнула на вірність Христові. Чин складання присяги здійснив духівник Тернопільського осередку о. Олег Харишин спільно із деканом Козівським о. Романом Рокецьким.

Отець Олег Харишин передав пам’ятні подарунки та звернувся з вітальним словом до молоді, закликавши прагнути більшого, не годитися на пересічне, бути ідейними у християнському житті. Слова вітанням виразили координатор УМХ у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії Ірина Драгущак разом з головою Тернопільського осередку Іриною Винярською.

ar2УМХ Козови підготувала для запрошених гостей пам'ятні подарунки та насичену розважальну програму. Отець Володимир подбав не тільки про хустинки УМХівця та хоругву, але пам’ятні браслети, наклейки, значки та великий торт. Молодь разом танцювала банси, бігала по містечку розгадуючи квест та змагалась у вікторинах. А потомившись, всі дружно споживали різні смаколики, креативно приготовані молодими активістами.

Як надворі сутеніло, залунали пісні під гітару навколо УМХівської ватри. Закінчилось святкування урочистим розрізанням УМХівського торта та теплими обіймами на прощання.

ar3ar4ar5ar6

ar12ar11ar13ar7ar8ar9ar10прес-служба архиєпархії

світлини Олі Плюсквік