Неділя, 20 вересня 2020

У Львові проходить ІІ Всеукраїнський форум молодіжних лідерів та душпастирів УГКЦ і РКЦ

18-19 жовтня у Львові духовенство і молодь УГКЦ та РКЦ в Україні зібралися на ІІ Всеукраїнському форумі молодіжних лідерів та душпастирів. Участь у форумі беруть представники Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ о. Орест Павліський, голова архиєпархіальної комісії у справах молоді, його помічник о. Роман Демуш, а також Соломія Бутрин та Ірина Драгущак, представник від християнської молоді Тернопільщини.

fw1Учасники заходу обговорюватимуть шляхи співпраці для блага та добробуту близьких, а також про кризу лідерства в ХХІ столітті. Крім того, в рамках форуму молоді лідери матимуть нагоду обмінятися досвідом служіння, налагодити зв’язки між душпастирями молоді римо- та греко-католицької церкви, окреслити перспективи співпраці, обмінятися досвідом євангелізації, а також говоритимуть про перезавантаження молодіжного душпастирства у Церкві.

У перший день форуму відбулася презентація післясинодального повчання «Cristus vivit», яку зробив отець Роман Демуш, та панельна дискусія «Соціально-психологічний образ молодої людини в Україні», а ввечері учасників запрошують на Святу Месу з єпископом-помічником Львівської архидієцезії РКЦ Едвардом (Кавою).

fw2Наступного дня учасники візьмуть участь в Архиєрейській Божественній Літургії з архиєпископом і митрополитом Львівським УГКЦ Ігорем (Возьняком), потім відбудеться панельна дискусія «Як євангелізувати молодь в медійному просторі? Чи достатньо цього?» та ярмарка організацій.

Варто зауважити, що результати спільної співпраці відповідальних за душпастирство молоді в католицьких дієцезіях та єпархіях і відповідальних за молодіжні рухи в Україні можна буде відстежити в католицьких ЗМІ та офіційний сторінках комісій душпастирств молоді УГКЦ та РКЦ на Facebook.

ooo73115162 950435678667744 4317364584080998400 nповідомив о. Роман Демуш