Середа, 08 липня 2020

Нацгвардійців відвідав святий Миколай

18 грудня до військової частини Національної гвардії, що у місті Тернополі, завітав святий Миколай разом з о. Р. Янішевським і братами-семінаристами Центру душпастирювання силових структур ім. св. Лонгіна Сотника, що діє при Тернопільській Вищій Духовній семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого.

htr1Захід розпочався з підготовки, а саме: спершу брати розповіли коротку історію свята та біографію про святого Миколая, в той час о. Роман уділяв Святу Тайну Покаяння.

Опісля духовні гості спільно з військовими помолилися Святу Літургію. Під час проповіді отець наголосив на ставленні до матеріального добра, приводячи в приклад притчу про безумного багача, а також через призму свята наголосив на любові і виявленні її у нашому житті. На кінець Літургії також священник подякував за таку можливість перебувати у частині і згадав як сам, будучи ще семінаристом, відвідував цю частину.

Не обійшлося і без головно винуватця свята. Брати семінаристи, праця яких зосередженна на служінні у військових структурах і вихованні майбутніх капеланів для УГКЦ, підготували маленьке театральне дійство, яке неабияк піднесло настрій усім з особовому складу. В кінці сценки Миколай роздав кожному солодкі подарунки, що також порадувало військових.

Спільний захід завершився подякую військових за організоване свято отцеві і семінаристам, а також увіковічнили цей день, зробивши спільну фотографію.

htr2htr3повідомляє управа ЦДСС ім. св. Лонгіна Сотника