Четвер, 13 серпня 2020

У Тернополі відбулася благодійна акція «Миколай про тебе не забуде»

Напередодні празника св. Миколая, 18 грудня, близько 1500 тисяч потребуючих дітей Тернополя отримали подарунки у рамках акції «Миколай про тебе не забуде». Десятки молодих волонтерів після численних днів приготування вирушили до домівок, де їх чекали наймолодші тернополяни. Діти з радістю приймали дари – пакунки, які були приготовані на «Фабриці св. Миколая» Тернополя при парафії УГКЦ св. Йосафата (масив «Дружба»).

ool2Особливими помічниками святого Миколая стали цьогоріч ректор Марійського духовного центру о. Володимир Фірман, настоятель Архикатедрального Собору Тернополя о. Орест Павліський та міський голова Тернополя Сергій Надал. Вони спільно відвідали декілька багатодітних сімей, вручили подарунки від святого Миколая та побажали добра, миру і радості у їхніх домівках.

Слід зауважити, з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка кожна парафія УГКЦ та велика кількість людей доброї волі, жертводавців долучилися до проведення акції збором пожертв та активною участю у продажі пряників. Відтак, 18 грудня, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк та голова комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархїі о. Орест Павліський благословили плоди багатотижневої праці і помічники св. Миколая при підтримці водіїв-волонтерів вирушили у домівки потребуючих дітей.

Організатором акції виступає комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархїі УГКЦ за участю молоді греко-католицьких парафій Тернополя.

ool1ool3прес-служба архиєпархії