Четвер, 13 серпня 2020

Тернопільські семінаристи провели благодійну акцію з нагоди свята Миколая

18-19 грудня члени братства "Милосердя", яке діє при Тернопільській вищі духовні семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого, з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка та з ініціативи голови братства Володимира Маламона провели акцію "Миколай про тебе не забуде".

bn1Метою благодійної справи стала підтримка дітей хворих на ДЦП, малозабезпечених сімей і усіх, хто знаходиться у потребі. У рамках акції святий Миколай разом із братами-семінаристами відвідав школи, дитячі садочки, спеціалізовані школи для дітей ДЦП, онкологічний диспансер, центр допомоги хворим на ДЦП дітям «Бебіко», будинок-інтернат у с. Нове село, Підволочиського району.

Діткам були вручені пакунки з солодощами і фруктами. «Емоції дітей і дорослих важко передати словами, - розповідає Володимир Маламон. - Радість від того, що про них не забули відображалася у їхніх очах. Вони з цікавістю і щастям зустрічали святого Миколая, розпитувати його про місце, з якого він прийшов, про краї, в яких бував і чи справжня у нього борода».

Семінарист висловлює вдячність усім, хто долучився до акції: митрополиту Василію, ректору о. Івану Римару, братам-семінаристам, усім жертводавцям і тим, хто молився.

bn2bn3bn4bn5прес-служба архиєпархії