Четвер, 13 серпня 2020

Митрополит Василій провідав на Святвечір хворих дітей Тернопільської лікарні

6 січня, у день Навечір'я Різдва Христового, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк відвідав пацієнтів Тернопільської обласної комунальної дитячої клінічної лікарні. Архиєрей приніс кутю та висловив слова духовної підтримки і благословення для осіб, які перебувають на лікування у відділеннях реанімації, хірургії, лор-відділенні, патології новонароджених, інтенсивної терапії новонароджених.

uu1

Зустрів митрополита Василія головний лікар клінічної лікарні, доктор медичних наук Григорій Корицький, який спільно із медичним директором Аллою Філюк, заступниками генерального директора Марією Ульбер та Іриною Антонюк супроводили архиєпископа.

Особливо теплою стала зустріч кир Василія з постраждалими внаслідок нещасного випадку у селі Угринів Підгаєцького району юнаками, віком від 12 до 17 років. Молодь з опіками 1-2 ступеня обличчя та кінцівок перебуває на лікуванні вже близько тижня. Спільна молитва, різдвяна коляда, дружня бесіда подарували присутнім багато радості і піднесення. Вони, власне, розповіли, що у момент, як стався нещасний випадок у сільському клубі, проводили репетицію різдвяного вертепу. Архиєпископ кожного благословив, запросив до Зарваниці та пообіцяв, що особливо молитиметься до Зарваницької Матері Божої за їх видужання.

Архиєрея супроводжували економ Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о.-мітрат Володимир Фірман, настоятель Архикатедри УГКЦ Тернополя о. Орест Павліський, суддя церковного трибуналу архиєпархії о. Роман Дутчак та студенти Тернопільської духовної семінарії.

df1df4df3прес-служба архиєпархії