Неділя, 17 січня 2021

У Тернополі відбулася екуменічна молитва за участю представників християнських церков

25 січня у Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці міста Тернополя вперше з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка та ініціативи екуменічної комісії архиєпархії відбулась екуменічна молитва Вечірні за участю представників християнських церков нашого міста. У молитві взяли участь представник Римо-Католицької Церкви о. Андрій Маліг та Православної Церкви України о. Олег Гах, а також священики Тернопільського (центрального) деканату УГКЦ на чолі з о.-деканом Віталієм Козаком і чисельні вірні.

21 56 05

"Оцією молитвою ми хочемо показати спільність основ віри із нашими братами у Христі, - наголосив у своєму слові о. Віталій Козак. - Насправді, того, що нас об'єднує, є значно більше того, що нас роз'єднує... Віримо, що Святий Дух може нас допровадити до єдності. А єдності немає, бо є людська слабкість і людська неміч. Не тому, що Бог так хотів, а тому, що ми є люди. Однак ми повинні хотіти цієїї єдності і стреміти до неї".

Молитва відбулася у рамках тижня молитов за єдність християн, який провів цими днями Святіший Отець Франциск, Папа Римський.

прес-служба архиєпархії

світлина о. Ігор Махніцький