Неділя, 20 вересня 2020

Дзвін Архикатедри Тернополя закликатиме до молитви за відвернення пошесті коронавірусу

Через пандемічну ситуацію поширення коронавірусу COVID-19, що викликає занепокоєння у цілому світі, з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка, під час карантину у Тернополі священнослужителі Архикатедрального Собору щоденно молитимуться Молебень за оздоровлення недужих, за всіх медичних працівників та відвернення загрози поширення інфекції. Про початок молитви сповіщатиме дзвін Собор.

hilМолитва відбуватиметься щоденно, о 13.00, напередодні вже традиційної молитви Хресної дороги за мир в Україні. Храм залишається відчинений для молитви та участі вірних в усіх Богослуженнях, які відбуваються згідно графіку. Однак, є можливість долучитися до молитви за посередництвом засобів комунікації, адже Богослуження з храму транслюються також на YouTube каналі Архикатедрального Собору.

«Власне, дзвін є давнім інструментом не тільки сповіщення про церковні події, але його вібрація, очищує навколишній простір від хвороботворних мікробів. Молекулярні структури вірусів грипу, чуми, скарлатини, кору, тифу, холери згортаються й перетворюються на кристалики. Відбувається справжня стерилізація повітря», - повідомляє facebook сторінка Архикатедри.

 

прес-служба архиєпархії