Понеділок, 20 вересня 2021

Працівники "Карітасу" пригощають безпритульних обідами в умовах карантину

Цими днями відбулася робоче засідання дирекції та координаторів проектів Тернопільського благодійного фонду «Карітас», на якому було ухвалено ряд рішень щодо роботи фонду в умовах надзвичайної ситуації, оголошеної в Тернополі та Україні.

d5На засіданні, яке очолив голова ТБФ «Карітас» о. Андрій Марчук, були прийнято рішення двічі на тиждень (в понеділок і п'ятницю) доставляти гарячі страви безпритульним до місця їхнього перебування. Власне, 27 березня їжу (пшенична каша, зелений борщ, йогурт та солодка булка) для трьох десятків людей доставили до закинутої недобудови. Про місце домовилися заздалегідь з одним із підопічних фонду, який вже 25 років живе на вулиці.

До слова, продукти для реалізації акції з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка надало управління архиєпархії та священники.

d1

Також провід «Карітасу» повідомляє, що працівники проекту «Домашня опіка» (паліативний догляд) надаватимуть послуги підопічним проекту без змін. Щочетверга у межах «PRO_Милосердя благодійний проект» підопічні отримуватимуть продуктові набори й теплі обіди. «Соціальне таксі» у понеділок, середу та п’ятницю обслуговуватиме хворих, які перебувають на гемодіалізі. Запис здійснюватиметься традиційно за моб. 098 332 1414.

Проект «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» центру для дітей «Карітас-Тернопіль» проводитиме зустрічі онлайн із дітьми та молодю із проекту. Працівники проекту «Соціальне середовище для молоді з інвалідністю», «Життя у повноті» проводитимуть консультації з молоддю та їх батьками в онлайн режимі.

Працівники проекту «Підвищення рівня соціальної відповідальності та участі громади на місцевому рівні» здійснюватимуть менторську підтримку парафій. Проводитимуться зустрічі онлайн із священиками, для заохочення здійснення волонтерської діяльності серед парафіяльних спільнот.

ЯКЩО ВИ ЗНАЄТЕ САМОТНІХ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ, ЯКИМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛ.
️ 068 949 2949

d4d3d2Пресслужба архиєпархії

повідомляє пресслужба БФ "Карітас"