Неділя, 29 листопада 2020

Родини загиблих на Сході України захисників молилися в Зарваниці

Трьохденна духовна віднова для родин військовослужбовців, загиблих на Сході України, відбулася цими вихідними, 31 липня - 2 серпня, у Марійському духовному центрі «Зарваниця». Участь у зустрічі взяли більше 20 осіб, а саме матері, батьки, дружини та діти захисників, які віддали життя за мир в нашій державі. У Зарваниці їх зустрів та опікувався сотрудник МДЦ «Зарваниця» о. Андрій Шалай.

IMG 5263У п’ятницю родини героїв, під супроводом адміністратора малої базиліки Зарваницької Богородиці о. м. Дмитра Квича відвідали усі святині Марійського духовного центру, побували в унікальному комплексі «Український  Єрусалим», а також спільно молилися перед чудотворною іконою Зарваницької Божої Матері , яка зберігається у парафіяльному храмі Пресвятої Трійці та Покрови Пресвятої Богородиці.

1 серпня, у суботу, родини взяли участь в Архиєрейській Святій Літургії, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк) на подіумі перед малою базилікою. Опісля в цей день владика Теодор разом з о. м. Дмитром Квичем  та сім’ями загиблих героїв  молилися панахиду за душі всіх військових, які поклали життя за мир і кращу долю України. Участь у молитві також взяв заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації п. Віктор Устенко, після чого відбулась його зустріч з родинами героїв. На завершення дня учасники духовної віднови спільно молилися на Хресній дорозі та в Українському Єрусалимі.

IMG 5273В неділю з сім’ями військових, загиблих на Сході України, зустрівся архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Після урочистої Божественної Літургії він теплими словами привітав родини військовослужбовців, висловив щирі співчуття, підтримку та уділив кожному архиєрейське благословення.

0 02 05 787b205017a65681823f78c0c25eb20cea1f71613d62cb3679c61233eab7b08b af50d8edhttps://zarvanytsya.org/