Середа, 28 липня 2021

Молодь Тернопільсько-Зборівської архиєпархії долучилася до V фестивалю «Вітер На-Дії»

У неділю, 13 вересня, уп’яте Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ провела фестиваль «Вітер На-Дії». Молодь та всі охочі зустрілися у своїх парафіях та визначених локаціях по всій Україні та за її межами, єднаючись у спільній молитві та інших акціях. Кожен мав нагоду бути поруч зі своєю спільнотою, друзями та через онлайн-трансляцію долучитися до загальної програми фестивалю. Команда фестивалю представила чимало сюрпризів: виступи музикантів у різних форматах, духовний та дискусійні майданчики, ексклюзивні прямі ефіри та особливу молитву, яка єднає.

youth 4Варто зауважити, що до заходу долучилося близько 70 підтверджених локацій у різних містах Європи і навіть за океаном, де збиралася молодь. Особливо активною була молодь УГКЦ міста Тернополя та районних центрів Тернопілля. Зважаючи на карантинні обмеження, та задля дотримання санепідеміологічних правил і збереження здоров’я молоді, фестиваль провели у новому форматі: молодь зібралася невеликими групами при парафіях Тернопільсько-Зборівської архиєпархїі разом із душпастирями та долучилася онлайн до фестивальної програми.

«Сотні маленьких локацій з усього світу творили єдиний молодіжний простір. Така ініціатива виразніше допомогла підкреслити глобальність нашої Церкви», – розповідає співорганізатор заходу отець Роман Демуш.

Відеосюжет про перебіг фестивалю на Тернопільщині:

Повний відеозапис фестивалю:

youth 6youth 5youth 7youth 8youth 2youth 3youth 1прес-служба архиєпархії

за матеріалами http://news.ugcc.ua/