Середа, 20 січня 2021

Газету «Божий сіяч» відтепер можна знайти на просторах Інтернету

Редакція газети «Божий сіяч», що уже протягом 25-ти років виходить друком у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії, вирішила створити сайт з метою кращого ознайомлення читачів із часописом.

На сайті можна прочитати різні матеріали як для молоді, так і для дорослих: актуальні теми сьогодення, роздуми про важливе, невигадані історії із життя людей, історія парафій Тернопільсько-Зборівської митрополії, знайти духовну спадщину Отців Церкви, пояснення Святого Письма та все, що стосується парафіяльної «кухні».

Газета виходить на 12-ти сторінках раз у місяць і надсилається до передплатників поштою. Пожертва на 12 місяців 2021 року – 40 гривень.

«Божий сіяч» розповсюджується через священників архиєпархії, однак якщо хтось хоче передплатити газету, це можна зробити безпосередньо в редакції часопису (м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 6а – у приміщенні архиєпархіального управління, 3-й поверх), заповнивши форму на сайті, або ж надіславши листа на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Редакція також запрошує усіх бажаючих до творчої співпраці. «Будемо раді, коли ви надсилатимете свої дописи про події, які відбуваються на ваших парафіях, розповіді про цікавих людей, духовні та інші тематичні роздуми на різні теми релігійного та суспільного життя, а також поезії, новели, оповідання, невигадані історії, бувальщини тощо» - йдеться в повідомленні.

Сайт газети можна знайти в Інтернеті за посиланням: http://bs.tze.org.ua

 Сердечно вітаємо усіх вас зі святом Різдва Христового і Новим роком! Нехай він буде для вас благословенним, радісним і щасливим!

 Пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархі