Вівторок, 02 березня 2021

«Найкоротша дорога до досконалості - це годитися з Божою волею», - митрополит Василій Семенюк

Сьогодні, 31 січня (неділя), архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк здійснив душпастирський візит на парафію Новомучеників українського народу міста Тернополя (вул. Шкілька 4), Тернопільського центрального деканату. Архиєпископ очолив Божественну Літургію, на якій йому співслужили настоятель храму о. Ігор Махніцький та сотрудник парафії о. Володимир Дарморіс.

na1У духовному зверненні до вірних архиєрей зауважив: «Ціль нашого життя на землі - пізнати Бога, полюбити його і осягнути вічну щасливість... Найкоротша дорога до досконалості - це годитися з Божою волею. Найбільшу славу можна віддати Господу Богу тим, коли буде виконувати Його святу волю. Цього нас вчить своїм прикладом і словом Божественний Спаситель. Син Божий говорить: «Я прийшов на землю чинити не свою волю, а волю свого Отця». Ісус бажав, щоб світ пізнав, яку любов Він має до свого Отця, щоби світ жив за волею Божою».

Кир Василій наголосив, що «наша воля повинна співпадати з Божою волею. Годитися зі Божою святою волею треба у терпіннях, в хворобах, неполадка в родині, в господарстві, у смерті родичів, а також у погордах, які походять від людей, наклепах, очорненнях, кривді, у всякого роду переслідуваннях. Як хтось нас кривдить, чи знеславлює, шкодить на майні, то хоч Господь Бог не хоче гріха того чоловіка, не хочеш, щоб він нам робив кривду, але допускає це для нашого більшого духовного добра, нашої покути».

У ході візиту відбулося спілкування з духовенством та вірними, ознайомлення з потребами громади, благоустроєм храму. Владика подякував священникам за працю на благо громади, вірним за опіку над святинею.

na2na5na3na4о. Олег ХАРИШИН,

пресслужба архиєпархії