Вівторок, 02 березня 2021

Волонтери спільноти "Іскра Любові" у різдвяний час провели благодійні акції

У рамках щорічної акції "Різдвяна коляда" волонтери спільноти "Іскра Любові" дзвінкою піснею прославляли народженого Спасителя. Особливість дійства у тому, що волонтери відвідують дітей з особливими потребами, людей похилого віку дарують їм різдвяні смаколики і спільно колядують, а взамін отримують щирі посмішки, добрі слова та святковий настрій.

zw2Цьогоріч через карантинні обмеження в дитячі будинки-інтернати передали солодощі, а колядували разом з дітками онлайн.

Окрім цього, традиційно дитячо-юнацький хор архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці та волонтери спільноти "Іскра Любові" завітали з колядою до будинку милосердя св. Вероніки, що у приміському Петрикові. Своїми пережиттями поділилася регент хору Оксана Купецька, зазначивши: "Це вже традиція. Нас завжди щиро зустрічають, тішаться, підспівують! Ми отримали величезну порцію доброти, щирості, радості і замилування, коли "заколисували Ісусика" "

Волонтери частували бабусь печивом. Також за попередньою згодою радість Різдва та подарунки отримали родини потребуючих тернополян.

zw3zw1повідомила Надія Шподарунок